VÆGTELEFON, Telegrafstyrelsen Nynäshamn.

860529. VÆGTELEFON, Telegrafstyrelsen Nynäshamn.

Højde ca 58 cm, bredde ca 26 cm.

Aldersslitage, Ikke komplet, Dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 660