FOTOGENLAMPE, Karlskrona Lampefabrik, 18 / 1900-tallet.

86044. FOTOGENLAMPE, Karlskrona Lampefabrik, 18 / 1900-tallet.

Gult metal. Jorddekoration på lampehuset. Højde 53 cm.

Foden med en lille bule, Brugsslitage, mangler en kop.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.184