VASER, 2 stk, glas, Josef Schott, og Gullaskruf.

860147. VASER, 2 stk, glas, Josef Schott, og Gullaskruf.

2 vaser. Vase, dekoration med fisk, signeret Schott 64. Højde 15,5-17,5 cm.

Brugsslitage, ridser i bunden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.251