ELEMENTBESKYTTELSE, 3 stk. Med rattan, moderne.

859842. ELEMENTBESKYTTELSE, 3 stk. Med rattan, moderne.

Elementbeskyttelse med længderne henholdsvis 171, 192 og 245 cm Højde inkl. benstøtte 74 cm En med aftagelig kantbeskyttelse.
To beskyttelser med rattan, en med mønsterfræset skive.

To med skåret benstøtter, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 7.384