ALOIS TELARIK. Olie på lærred, signeret.

85966. ALOIS TELARIK. Olie på lærred, signeret.

67 x 57.

Farverevner og mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

67 x 57.

Antal besøg: 1.816