CHIFFONJÉ, første halvdel af det 20. århundrede.

858313. CHIFFONJÉ, første halvdel af det 20. århundrede.

Hvidmalet. Bredde 91 cm. Dybde 44 cm. Højde 100 cm.

Overfladeslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 417