HARVEY GUZZINI. GULV LAMPE.

HARVEY GUZZINI. GULV LAMPE.
856830. HARVEY GUZZINI. GULV LAMPE.

Forkromet metal med hvid plastskærm.
Version 1960'erne.
Højde op til 164 cm, skærm D. 45 cm.
Lampen virkede på auktionstidspunktet.

Normale brugsspor.
Skærm med isolerede ridser.
Fremstår med brugsspor på krom.

Få foretaget en gratis vurdering!

Version 1960'erne.

Normale brugsspor.
Skærm med isolerede ridser.

Antal besøg: 5.219