HANS JOHNFORS. Olie på lærred, signeret og dateret 1975.

85437. HANS JOHNFORS. Olie på lærred, signeret og dateret 1975.

Trump griner. 50 x 61 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Trump griner. 50 x 61 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.760