BREDA. VEGA LUSSO cal. 12.

BREDA. VEGA LUSSO cal. 12.
854157. BREDA. VEGA LUSSO cal. 12.

Tøndelængde: 71 cm Serienummer: G903191 Fremstillingsstempel: BA (1991).

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 6.327