HÆNGEHYLDE, moderne fremstilling.

853439. HÆNGEHYLDE, moderne fremstilling.

Længde 153 cm, dybde 27 cm, højde 47 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 432