KISTA, 1800-tallet.

KISTA, 1800-tallet.
85111. KISTA, 1800-tallet.

Årstal 1844 malet på forsiden. Længde 103, dybde 58, højde 60.

Brugsslitage, maskesting.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
85111. KISTA, 1800-tallet.

Brugsslitage, maskesting.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 982