ADOLF JANSSON. Olie på Panel, 3 stk, signeret.

85110. ADOLF JANSSON. Olie på Panel, 3 stk, signeret.

Øhavsmotiver. henholdsvis 45x36, 48x40 og 48x40 cm.

Mindre pletter og farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre pletter og farvetab.

Antal besøg: 2.924