SPEJLAGENTUR, Nyrenæssance, 1800-tallet.

85108. SPEJLAGENTUR, Nyrenæssance, 1800-tallet.

Valnøddefiner, længde 104, dybde 59, højde 205.

Mindre Brugsslitage. Eventuelt mangler små strimler samme sted på begge kortsider.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.318