Kommode MED STENPLAD, rokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.

85080. Kommode MED STENPLAD, rokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.

Fineret, rombeformet indretning. Buet form, messingbeslag. Sandfarvet konturstensplade. Nøgle tilgængelig.
Længde 102 cm.
Bredde 41 cm.
Højde 75 cm.

En lille ridse eller donkraft. Mindre finertab.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 102 cm.
Bredde 41 cm.
Højde 75 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 808