SKRIVEBORD, teaktræ, 1950'erne / 60'erne.

850131. SKRIVEBORD, teaktræ, 1950'erne / 60'erne.

Bredde 120 cm, dybde 55 cm, højde 75 cm.

Overfladeslitage, mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.441