SERVERINGSVOGN OG BORD, anden halvdel af det 20. århundrede.

84782. SERVERINGSVOGN OG BORD, anden halvdel af det 20. århundrede.

Uædle metal og glas.
Vogn. Længde 70, bredde 45, højde 63 cm Bord. Længde 64, bredde 49, højde 50 cm.

Brugsslitage, pletter, røget hjem trænger til vask.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uædle metal og glas.

Antal besøg: 832