847138. TRÆSKULPTUR mv., 20. århundrede.
Gæstfri hane, højde ca 27 cm.
Træskulptur, "Goose Jerker", højde 18 cm.
Træskulptur, signeret, Åsberg, højde 16 cm.
2 vril svampe, signeret, KK, max højde 12 cm.
mm.
Gæstfri hane, højde ca 27 cm.
mm.