ARNE ISACSSON. Akvarel, signeret 1965.

84711. ARNE ISACSSON. Akvarel, signeret 1965.

Landskab, 42 x 52 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arne Isacsson (1917–2010)

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab, 42 x 52 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arne Isacsson (1917–2010)

Antal besøg: 2.074