GÖSTA BOHM. Akvarel.

GÖSTA BOHM. Akvarel.
846833. GÖSTA BOHM. Akvarel.

Nianfors kirke. Signeret og dateret 6. juni 1927.
28x39 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Gösta Bohm (1890–1981)

Få foretaget en gratis vurdering!
846833. GÖSTA BOHM. Akvarel.

28x39 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Gösta Bohm (1890–1981)

Antal besøg: 502