INGVAR OLSON. olie på lærred, signeret og dateret 1974.

84649. INGVAR OLSON. olie på lærred, signeret og dateret 1974.

Sammensætning med rektangler og cirkler. 64 x 57 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.104