HERMAN FOGELIN. Akvarel, signeret.

84607. HERMAN FOGELIN. Akvarel, signeret.

Fisk og skaller på fad, 42 x 58 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Herman Fogelin (1947–2020)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Herman Fogelin (1947–2020)

Antal besøg: 1.615