SKÅL, kobber, 20. århundrede.

SKÅL, kobber, 20. århundrede.
846053. SKÅL, kobber, 20. århundrede.

Med låg, højde 51 cm, diameter 50 cm.

Brugsslitage, ridser, buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser, buler.

Antal besøg: 463