DESK, med essay, engelsk stil, 20. århundrede.

84510. DESK, med essay, engelsk stil, 20. århundrede.

Længde 90, bredde 50, højde 100 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser.

Antal besøg: 1.043