BROR JÖNSSON. Olie på lærred.

BROR JÖNSSON. Olie på lærred.
844580. BROR JÖNSSON. Olie på lærred.

Spillermand, signeret, 33x41 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Bror Jönsson (Født 1931)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Bror Jönsson (Født 1931)

Antal besøg: 507