BERTIL ÖHLUND. Grafikark, 4 stk, signeret og dateret, nummereret.
84403. BERTIL ÖHLUND. Grafikark, 4 stk, signeret og dateret, nummereret.
Hvid og grøn sammensætning, tegn. og dat. 1957, nr. 35/10.
Brun komposition, tegn. dat. 1957, nr. 21/35.
Blå komposition, tegn. dat. 57, nr. 35/14.
Sort og blå sammensætning, tegn. dat. 1957, nr. 1957
Ca 12x15 cm.
Ca 12x15 cm.