OKÄND KONSTNÄR. Olie på Panel, monogram signeret.

84401. OKÄND KONSTNÄR. Olie på Panel, monogram signeret.

Havneindløb, 20 x 40 cm.

Noget farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Havneindløb, 20 x 40 cm.

Noget farvetab.

Antal besøg: 1.010