UKENDTE KUNSTNERE, 3 stk, olie på Panel, signeret.

84337. UKENDTE KUNSTNERE, 3 stk, olie på Panel, signeret.

Portræt, mand med spiritusflaske. Signeret KEIA. 21 x 19 cm.
Portræt, mand med rød frakke. Signeret KEIA. 23 x 18 cm.
Portræt, mand med hat. Signeret S Lundell, dateret 1925. 45 x 54 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 811