CURT HILLFON. Farvelitografier, 3 stk, signerede og nummererede.

84317. CURT HILLFON. Farvelitografier, 3 stk, signerede og nummererede.

Monogram signeret og nummereret 126, 229 og 281/295. Ca 30x50 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Curt Hillfon (1943–2018)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Curt Hillfon (1943–2018)

Antal besøg: 922