VAS, tin, Edvin Ollers, Stockholm.

84202. VAS, tin, Edvin Ollers, Stockholm.

Højde 22 cm. Stemplet med englemærket, K9, Ollers.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.767