DESK, begyndelsen af det 20. århundrede.

84191. DESK, begyndelsen af det 20. århundrede.

Valnød, rektangulær top med grøn filt, profileret front med 5 skuffer. Længde 125, bredde 68, højde 77 cm.

Brugsslitage, tæppet med mindre skader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 803