BERT-JOHNNY NILSSON. Olie på lærred.

841069. BERT-JOHNNY NILSSON. Olie på lærred.

Surrealistisk komposition, signeret 200x150 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Bert-Johnny Nilsson (1934–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Antal besøg: 6.116