Kuffert, Christian Dior.

Kuffert, Christian Dior.
840408. Kuffert, Christian Dior.

Bredde 75 cm, bredde 54 cm Monogramsigneret lærred med læderkanter og messingbeslag, lås og nøgler.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage.

Antal besøg: 690