MADGRUPPE, 9 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

84012. MADGRUPPE, 9 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

6 stole med blåstribet betræk.
Spisebord, længde ca. 150 cm, bredde 96 cm, højde 72 cm.
Hjørneskab, længde 88 cm, bredde 57 cm, højde 181 cm.
Skab, længde 125 cm, bredde 47 cm, højde 166 cm.

Ridser på bordplade. Have på.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser på bordplade. Have på.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.438