HUGO LEPIK. Olie på lærred, signeret 1956.

83969. HUGO LEPIK. Olie på lærred, signeret 1956.

Landskab, 50 x 60 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Hugo Lepik (1905–2001)

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab, 50 x 60 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Hugo Lepik (1905–2001)

Antal besøg: 1.148