BOGHYLDE, første halvdel af det 20. århundrede.

83935. BOGHYLDE, første halvdel af det 20. århundrede.

3 afsnit. Længde 96, dybde 40, højde 210 cm hver.

Slitage, mærker, gnidninger. Der mangler et stykke "hyldeplop".

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 642