ERIK "KIRRE" LÖNNEGREN. Vægmaleri, 9 dele, Kalmar motiv, signeret.

837963. ERIK "KIRRE" LÖNNEGREN. Vægmaleri, 9 dele, Kalmar motiv, signeret.

Højde ca 110 cm Bredde ca 120 2 stk, Stor Lille mellem ca 90 cm længde ca 108 cm 7 stk Malet på Masonite.

Aldersslitage, Farvetab, Huller fra negle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 742