VÆGPENDUL, rokoko, 1700-tallet.

836803. VÆGPENDUL, rokoko, 1700-tallet.

Højde ca 90 cm.

Alder og Brugsslitage. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.
Mindre dekorativ udgivelse. Muligvis senere bagside. Beslag til pendul mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 90 cm.

Antal besøg: 4.840