SKULPTURER, et par, Afrika, det 20. århundrede.

83671. SKULPTURER, et par, Afrika, det 20. århundrede.

Træsnittene i form af mand og kvinde. Højde 166 cm og 164 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 815