PETER LAMBERG. Akvarel.

PETER LAMBERG. Akvarel.
835179. PETER LAMBERG. Akvarel.

Landskab, signeret og dateret -74, 28x38 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 705