KAGEDANKE, metalplade, første fjerdedel af det 20. århundrede.

83449. KAGEDANKE, metalplade, første fjerdedel af det 20. århundrede.

I form af et hus længde 36, bredde 27, højde 35 cm.

Slitage, buler, manglende skorsten, plettet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.024