PIEDESTAL, forgyldt med marmorplader.

834385. PIEDESTAL, forgyldt med marmorplader.

Længde 25, bredde 25, højde 66 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 620