BORDPENDUL, nyrokoko, H RY Marc A Paris.

83417. BORDPENDUL, nyrokoko, H RY Marc A Paris.

Forgyldt metal, højde 27 cm, længde 34 cm.

Marmordetalje mangler, glas mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.150