BRAND, Laplands front 1941-1944.

83364. BRAND, Laplands front 1941-1944.

Sort baggrund i midten, Ca 4 x 3,5 cm.

Slitage, emaljeskader. Der mangler møtrik.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.121