HEYM. SR20N kal. 30-06 VENSTRE.

832846. HEYM. SR20N kal. 30-06 VENSTRE.

Fremstillingsnummer: 22797 Tøndelængde: 60 cm Tre-positions sikkerhed, Leupold VX1 2-7x33 medfølger monteret på væverører.
Senere monteret gummieret endestykke knop.

Brugsslitage, ridser og Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.479