IVAR EKELUND. Landskab, olie på lærred, signeret Ekelund.

831742. IVAR EKELUND. Landskab, olie på lærred, signeret Ekelund.

42x67 cm, rammemål 44x69 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

42x67 cm, rammemål 44x69 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 5.609