MARIE LINDSTRÖM, "Befrielse", skulptur i form af et landskab.

830651. MARIE LINDSTRÖM, "Befrielse", skulptur i form af et landskab.

figur, signeret og dateret 1985, granit, længde 36 cm.

Sokkel med enkelte afslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sokkel med enkelte afslag.

Antal besøg: 1.045