Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Kalmar Auktionsverk
Kunst
Malerie
KJELL LENNART FRISTEDT. "Aftenlys ved Kalmarsund", olie på Panel, signeret og dateret -84.
830224. KJELL LENNART FRISTEDT. "Aftenlys ved Kalmarsund", olie på Panel, signeret og dateret -84.
ca 25x30,5 cm.
Vis hele teksten
Alders slid.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
ca 25x30,5 cm.
Vis hele teksten
Alders slid.
Kalmar Auktionsverk
Antal besøg:
976