CARSTEN STRÖM. Olie på Panel, signeret og dateret 1977.

83011. CARSTEN STRÖM. Olie på Panel, signeret og dateret 1977.

Landskab med bro. 73 x 61 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Carsten Ström (1913–1995)

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab med bro. 73 x 61 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Carsten Ström (1913–1995)

Antal besøg: 709