SPILLEBORD, sammenklappeligt, midten af 1800-tallet.

829822. SPILLEBORD, sammenklappeligt, midten af 1800-tallet.

46x46 cm, højde 75 cm.

Overfladeslitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

46x46 cm, højde 75 cm.

Overfladeslitage og ridser.

Antal besøg: 347