BORDLAMPE, form af kvinde med vifte.

829741. BORDLAMPE, form af kvinde med vifte.

Polykrom malet porcelæn.
Højde 90 cm inkl. skærm!

Brugsslitage. Håndlimet, finger mangler.
Netledningen afbrudt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Polykrom malet porcelæn.
Højde 90 cm inkl. skærm!

Netledningen afbrudt.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 1.585